Kategoriler

Hakkımızda


Süt ürünleri sektöründe Trabzon ve Bayburt’da bulunan iki fabrika ile imalatçı konumda olan Kahvaltı Dünyası 2009 yılında İstanbul depo müdürlüğünü açarak Türkiye’ye yayılmayı hedeflemiştir.

Son yıllarda ev dışı tüketim alanındaki süt ürünleri tedariğindeki boşluğu ve hizmet konusundaki eksikleri görerek ve iyi analiz ederek , üretim, satış ve teslimat konularına yatırımlar yaparak bu alanda öncelikle İstanbul’daki, kaliteye önem veren  restoran, otel ve cafe gibi mutfaklara bir terzi misali butik üretimler yaparak ürün pörtföyünü genişlettik.

Günümüz teknolojilerini iyi kullanarak, büyük bir özenle ürettiğimiz ve ürettirdiğimiz birinci sınıf ürünlerimizi tüm Türkiye’ye soğuk zincir bozulmadan sevk ederek gıda sektöründeki işletmelerin de bu alandaki iş yükünü hafifletmek, sürdürülebilir kalitede en iyi ürünlere ulaşmanızı sağlamak amacı ile modern mutfak sitemizi hayata geçirdik.

Hizmet ve ürün kalitemizdeki sürdürülebilirliği gören siz değerli iş ortaklarımızın tavsiye ve talepleri doğrultusunda projemizi bir adım ileri alma konusunda Haziran.2020’de çalışmalara başladık. 30.Ağustos Zafer Bayramı ile aynı zamanda yeni projemizi hayata geçirdik.  Bir restoranın veya mutfağı olan her türlü işletmenin en büyük zorluğu olan çoklu ürün tedariğini çok daha hızlı ve basit bir şekilde yapabilmesi için modernmutfak.com.tr’de artık süt ürünlerinden bakliyata, hijyen malzemelerinden unlu mamüllere kadar her türlü ürünü tedarik edebilirsiniz.